• Post last modified:4 sierpnia 2022
  • Post category:Ważne

Politechnika Łódzka oferuje nieodpłatne indywidualne konsultacje psychiatryczne

dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Łódzkiej.

Konsultacje przeprowadza psychiatra dr Katarzyna Przybyłowska-Kustosik.

O Pani doktor:

lekarz, specjalista psychiatra, pracujący z pacjentami od 2007 r. Ordynator Oddziału w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada doświadczenie w leczeniu szpitalnym i ambulatoryjnym osób z zaburzeniami psychicznymi jak również uzależnionych od alkoholu, narkotyków, dopalaczy i innych środków psychoaktywnych, osób z zaburzeniami hiperseksualnymi. Z sukcesami terapeutycznymi prowadzi też pacjentów z podwójną diagnozą tj. chorych psychicznie i uzależnionych. Ukończyła kurs psychoterapii w Instytucie Eriksonowskim w Łodzi, posiada praktyczne umiejętności w zakresie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, zdobyte w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Aktywny uczestnik wielu naukowych sympozjów krajowych i zagranicznych. Doświadczenie we wprowadzaniu nowych terapii farmakologicznych w oparciu o światowe programy badawcze.

Posiada uprawnienia do:

– wypisywania recept (w tym refundowanych),

– wystawiania zwolnień lekarskich,

– wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Umów się na spotkanie:

Indywidualne spotkania umawiamy telefonicznie – tel. 42 631 38 87 lub osobiście w BON PŁ (A30).

Terminy konsultacji: CZWARTEK 16:30 – 19:30 (wizyta trwa maksymalnie do godziny).

Spotkania są bezpłatne.

Wizyty odbywają się za pośrednictwem aplikacji Skype. Po umówieniu wizyty otrzymają Państwo informacje o spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy.

mgr Alicja Czyżniak

Politechnika Łódzka
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych