• Post last modified:3 grudnia 2017

UDANE MIKOŁAJKI

W ostatnią sobotę 2 grudnia 2017r. odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci naszych członków związku, w Sali Lustrzanej Wydziału ZIP. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00. Przybyło bardzo wielu rodziców ze swoimi dziećmi, ale i dziadków – naszych członków, ze swoimi wnukami. Głównym punktem programu był pokaz Iluzjonisty Damiana Spętanego. Było klimatycznie, profesjonalnie, zaskakująco….., pokaz był skierowany do dzieci – i …. bardzo się podobało ! Zaraz po pokazie przywitaliśmy nadejście MIKOŁAJA. Wszystkie nasze pociechy otrzymały paczki, a chętne i bardziej śmiałe dzieci robiły sobie zdjęcia na kolanach naszego hojnego i brodatego gościa. Zmęczone towarzystwo mogło posilić się drobnym poczęstunkiem w postaci pysznych, różnorodnych, świeżutkich ciasteczek oraz ukoić pragnienie wodą niegazowaną. Wszyscy uczestnicy wyszli bardzo zadowoleni i w doskonałych nastrojach.

Już za rok ponownie zawita do nas MIKOŁAJ ! ZAPRASZAMY….

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz Dziekanowi prof. Zbigniewowi Wiśniewskiemu za udostępnienie sali.