JM Rektor PŁ Krzysztof Jóźwik oraz Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w PŁ

Maja zaszczyt zaprosić na

VI PIKNIK RODZINNY 4.06.2022 w godzinach 11.00 – 15.00

Spotkajmy się pod hasłem:

BAJKOWO – KONCERTOWO

IMPREZA PRZEZNACZONA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI OD ROKU DO 8 LAT

W programie koncertowo-tanecznym przewidziane są:

• Koncert z muzyką na żywo „BAJKOWO-KOLOROWO”
  • Zabawy i konkurencje sportowe
  • Animacje taneczne
  • Szczudlarz, bańki mydlane, balonowe zwierzaki
  • Twórcze warsztaty plastyczne
  • Zabawy, malowanie, projektowanie
  • Strefa maluszka oraz strefa klocków XXL
  • Zamki i zjeżdżalnie dmuchane
  • Lody, frytki

Uczestnictwo w Imprezie jedynie za okazaniem zaproszenia

ILOŚĆ ZAPROSZEŃ OGRANICZONA

Piknik Rodzinny odbędzie się na terenie Wydziału OIZ ul. Piotrkowska 266.

REGULAMIN IMPREZY

„PIKNIK RODZINNY”

4 czerwca 2022 r., w godzinach 11.00-15.00

1. Niniejszy Regulamin obowiązuje podczas trwania Pikniku Rodzinnego, dnia 4 czerwca 2022 roku.
  2. Teren Wydziału OIZ, przy ul. Piotrkowska 266 – Politechniki Łódzkiej, zwany dalej terenem pikniku, będzie otwarty dla uczestników imprezy, w godzinach 9.30 – 14.30, w dniu pikniku.
  3. Organizatorem Pikniku Rodzinnego jest Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Łódzkiej.
  4. Wstęp na teren pikniku jest bezpłatny, za okazaniem zaproszenia na imprezę.
  5. Miejsce dla uczestników pikniku rodzinnego to ogrodzony teren zielony Wydziału OIZ przy ul. Piotrkowskiej 266. W budynku D1 (z salą lustrzaną) będą dostępne toalety. Zabrania się wchodzenia do pozostałych budynków.
  6. Organizator zatrudnia podwykonawcę, Firmę „My tworzyMy”.
  7. W czasie trwania pikniku rodzinnego organizator zleca zabezpieczenie imprezy, pod względem przeciwpożarowym, OSP Mileszki.
  8. Organizator zapewnia opiekę dwóch ratowników medycznych z karetką pogotowia dla zabezpieczenia medycznego pikniku rodzinnego.
  9. Bezpieczeństwo i porządek w trakcie imprezy, organizator powierza służbom porządkowym PŁ.
  10. Organizator posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej na kwotę 100 000 zł, w Generali Group, obowiązujące w okresie 13.05.2021 – 12.05.2022 (w maju zostanie uaktualnione).
  11. Uczestnicy pikniku zobowiązani są do przestrzegania przepisów porządkowych obowiązujących na terenie obiektu oraz poszanowania sprzętów, wszelkich urządzeń, instalacji technicznych oraz mienia stanowiącego własność organizatora, Politechniki Łódzkiej oraz Firmy „My tworzyMy”.
  12. W pikniku mogą uczestniczyć dzieci pod opieką rodziców lub innych prawnych opiekunów. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiedzialni są opiekunowie. Organizator nie sprawuje opieki nad dziećmi podczas trwania pikniku.
  13. Osoby nietrzeźwe lub będące pod wpływem środków odurzających nie zostaną wpuszczone na teren pikniku.
  14. Zabrania się wnoszenia na teren pikniku rodzinnego alkoholu, środków odurzających, niebezpiecznych substancji, materiałów pirotechnicznych, petard, fajerwerków oraz przedmiotów stanowiących zagrożenie dla życia bądź zdrowia ludzkiego.
  15. Na terenie pikniku zabrania się tarasowania dróg i przejść ewakuacyjnych samochodami, rowerami, czy innymi pojazdami bądź sprzętami, pod groźbą odholowania pojazdu na koszt właściciela, bądź usunięcia sprzętów przez służby porządkowe.
  16. Osoby przybywające na teren imprezy mogą zostać poddane kontroli bezpieczeństwa przed wejściem na teren pikniku, jak również na jego terenie.
  1. Służba porządkowa ma prawo użycia wszelkich dozwolonych środków w stosunku do osób zakłócających porządek imprezy.
  2. W przypadku zauważenia pożaru lub innego miejscowego zagrożenia należy natychmiast powiadomić straż pożarną, służby porządkowe oraz organizatora, a jednocześnie osoby bezpośrednio zagrożone i jak najszybciej opuścić miejsce zagrożenia.
  3. Uczestnicy pikniku rodzinnego mają obowiązek zachowywać się w sposób niezagrażający sobie i innym uczestnikom imprezy.
  4. Wszelkie przypadki zasłabnięcia lub innych dolegliwości należy zgłaszać do ratowników medycznych, dyżurujących podczas imprezy w karetce pogotowia oraz do organizatora pikniku.
  5. Wizerunek osób przebywających na terenie pikniku może zostać utrwalony na kamerach, bądź aparatach fotograficznych, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych oraz promocji związku. „Uczestnicząc w Pikniku Rodzinnym, dnia 04.06.2022 r., na terenie Politechniki Łódzkiej, automatycznie wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie mojego wizerunku, jak i wizerunku mojego dziecka, na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (z późniejszymi zmianami i uwzględnieniem dyrektyw Wspólnot Europejskich). Zgoda obejmuje wykorzystanie i powielanie wykonanych zdjęć oraz kręconego filmu, za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celach niekomercyjnych”.
  6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione na terenie pikniku.
  7. Osoby nieprzestrzegające powyższych zaleceń Regulaminu lub w jakikolwiek sposób naruszające porządek podczas imprezy będą pociągnięte do odpowiedzialności.
  8. Regulamin Pikniku Rodzinnego, jest udostępniony do publicznej wiadomości na stronie internetowej Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w PŁ: spl.7words.pl

ORGANIZATOR

KOMISJA ZAKŁADOWA NSZZ „Solidarność” PŁ