• Post last modified:1 września 2022
  • Post category:Wycieczki

Nasza wycieczka do ZOO właśnie się odbyła i bardzo nam się udała 🙂

Uczestniczyło około 50 osób, mieliśmy dwóch przewodników z ogromną wiedzą i chęcią do jej przekazania… Był czas na oglądanie, słuchanie, karmienie, ale i dotykanie zwierzątek. Pogoda od początku do końca bardzo nam dopisała. Na koniec zwiedzania pojedliśmy frytki z nugetsami… Dzieci były zachwycone całą wycieczką. Jak w ZOO otworzą jesienią orientarium nasz spacer sobie powtórzymy, bo będą nowe, ogromne  przestrzenie do oglądania. Cieszymy się, że po tak długim czasie, wreszcie udało nam się ponownie, wspólnie dobrze bawić!

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w PŁ Z OKAZJI DNIA DZIECKA organizuje wycieczkę edukacyjną z przewodnikiem do

MIEJSKIEGO OGRODU ZOOLOGICZNEGO W ŁODZI dnia 2.06.2021 w godzinach 16.00 – 19.00

„ŻYWE” LEKCJE PRZYRODY – wycieczka po zoo z przewodnikiem, obserwowanie egzotycznych zwierząt i pasjonujące ciekawostki z ich życia, wzbogacone pokazami oswojonych zwierząt.

ZAPEWNIAMY:

1. Wspólne wejście na teren ogrodu zoologicznego;
  2. Spacer do zwierząt oswojonych i bezpiecznych dla dzieci;
  3. Przewodnik – opowieści i ciekawostki na temat niektórych mieszkańców ZOO;
  4. Uczestnictwo w karmieniu pokazowym;
  5. Możliwość pogłaskania, karmienia zwierząt (tylko dla grup zorganizowanych);
  6. Ciepły posiłek, napój, kawa/herbata w punkcie gastronomicznym.