• Post last modified:2 września 2022

z pomocą Biura Podróży I TU I TU organizuje

ZIMOWISKA NARCIARSKIE DLA RODZIN Z DZIEĆMI W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

18-25.01.2020r.

Bukowina Tatrzańska to malowniczo położona miejscowość u podnóża Tatr na wysokości od 860 m n.p.m. do 1000 m n.p.m., duży ośrodek turystyczno – wypoczynkowy. Stacja sportów zimowych. W Bukowinie można podziwiać budownictwo stylu zakopiańskiego. To świetna baza wypadowa na górskie wycieczki.

Program: Wycieczka do Zakopanego – stolicy Tatr zwiedzanie Muzeum TPN, spacer pod Wielką Krokiew, zwiedzanie lodowego labiryntu, piesza wycieczka do Morskiego Oka. Cztery dni nauki jazdy na nartach dla początkujących i szlifowanie stylu dla umiejących już jeździć.

W pensjonacie znajduje się duża świetlica, bilard, piłkarzyki, TV satelitarna, ponadto serwowane jest tu najpyszniejsze jedzenie na Podhalu.

Cena: 950 zł osoba dorosła (cena nie obejmuje karnetu narciarskiego)

Dzieci do 2 lat gratis

Cena: 850 zł dla dzieci 3-6 lat (nie uczestniczą w zajęciach narciarskich)

Cena: 1200 zł dla dzieci od 7 lat do 10 lat (uczestniczą w zajęciach narciarskich)

Cena: 1350 zł dla dzieci od 10 roku życia – przy stawce żywieniowej już dla dorosłych (uczestniczą w zajęciach narciarskich)

– noclegi (www.gosciniec-bartek.pl)

– wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacja – domowe jedzenie i duże porcje, łącznie z prowiantem na cały dzień)

– ubezpieczenie
– bilety wstępu wg. programu

– dojazd dzieci na stoki narciarskie – busem

– transport autokarem – dla wszystkich – do  Zakopanego i Palenicy Białczańskiej
– opieka wykwalifikowanej kadry instruktorskiej na stoku narciarskim – dla dzieci
– karnet narciarski na 4 dni – dla dzieci

Dodatkowo płatne:
– wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 25 zł/doba narty)

Każdy uczestnik wycieczki ma możliwość otrzymania dofinansowania z Funduszu Socjalnego do 50 % kosztu wycieczki, do wysokości gruszy, raz w roku, lub do wykorzystania swojego funduszu. Dofinansowanie wyliczane jest indywidualnie dla każdego.

Dofinansowanie do wyjazdu (dla siebie i członków rodziny) nie koliduje z możliwością otrzymania tzw. „gruszy” w danym roku kalendarzowym.

Organizator – Pani Małgosia Porost była już z nami w Łukęcinie, Zielonej Górze……

ZACHĘCAMY NA ZAPISY, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA