• Post last modified:25 października 2023
  • Post category:Wycieczki

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w PŁ przy udziale organizatora imprez turystycznych ITUITU organizuje

ZIMOWISKA RODZINNEW BUKOWINIE  TATRZAŃSKIEJ

3 – 10.02.2024

Bukowina Tatrzańska to malowniczo położona miejscowość u podnóża Tatr na wysokości od 860 m n.p.m. do 1000 m n.p.m., duży ośrodek turystyczno – wypoczynkowy. Stacja sportów zimowych. W Bukowinie można podziwiać budownictwo stylu zakopiańskiego. To świetna baza wypadowa na górskie wycieczki.

Program:

Wycieczka autokarowa na Słowację do jaskini Bielańskiej – bilety płatne dodatkowo 6 Euro ulg/ 13 Euro/normalny, piesza wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim na Kopieniec, kulig. Cztery dni nauki jazdy na nartach dla dzieci: zajęcia dla początkujących i szlifowanie stylu dla umiejących już jeździć (tylko dla dzieci powyżej 7 lat) + nauka jazdy na snowboardzie tylko grupa początkująca. W pensjonacie znajduje się duża świetlica, bilard, trambambula, TV satelitarna, ponadto serwowane jest najpyszniejsze jedzenie na Podhalu.

Cena:

1580 zł os dorosła, dzieci powyżej 8 lat

1400 zł dla dzieci 4-7 lat

gratis – dzieci do lat 3

Cena nie obejmuje karnetu narciarskiego

W cenie:

– zakwaterowanie: (www.gosciniec-bartek.pl) w pok. 2-6 osobowymi z łazienkami lub łazienkami na korytarzu tylko dla konkretnego pokoju

– wyżywienie, domowe i pyszne: 2 x dziennie (śniadanie, obiadokolacja)

– ubezpieczenie

– bilety wstępu wg. programu

– nauka jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorami

Dodatkowo płatne:

– wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 25 zł/doba x 4 = 100 zł)

– karnet narciarski Tatry SKY na 4 dni ok. 450 zł

– Jaskinia Bielańska bilety ok. 6 euro/ulg., 13 Euro/normalny

ZALICZKI PO 500 ZŁ/OS. DO 1.11.2021 W BIURZE KZ!